Черкащанам пропонують виграти книгу «Гаррі Поттер і Прокляте Дитя»

Перед новорічними святами Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро»  оголосила мегатворчий та нескладний конкурс для справжніх поттероманів. Про це організатори  книжкового челенджу повідомили на офіційній сторінці у Фейсбуці.

Іфнормує “Прочерк”.

«Даруємо книгу “Гаррі Поттер і Прокляте Дитя”  за книжкову gif-ку! Грудень на календарі вже завтра, однак умови грудневого конкурсу ми оголошуємо завчасно. Цього передноворічного місяця для вас мегатворче та нескладне завдання – створити короткий gif-ролик на книжкову тематику. 29 грудня команда Книжкового Маестро обере переможця, а автор найліпшого та оригінального шоту отримає подарунок – книгу “Гаррі Поттер і Прокляте Дитя” з підписом видавця Івана Малковича.

До речі, обов’язкова умова, аби ми могли знайти всі ваші роботи, публікуйте їх з хештеґом #КМ_дарує_ГарріПоттера» – написано на сторінці «Книжкового маестро».

Отож, знімайте gif-ролики, публікуйте у соціальних мережах (VK, Facebook або Instagram), додавайте хештеґ #КМ_дарує_ГарріПоттера та чекайте 29 грудня.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *