Черкащанам розказали, як обрати штори з фотодруком

Сьогодні прогрес зробив крок так далеко, що всі сфери життя людини зазнали небувалим змін. Ще зовсім недавно, на вікнах квартир всіх жителів красувалися білосніжні гардини, гармонійно підібрані під красиві штори. Але тепер такої величезної кількості тканини не зустрінеш практично ніде, за винятком квартир людей похилого віку. На зміну їм прийшли сучасні рулонні штори з фотодруком.

Повідомляє “Про Все”.

Дані штори являють собою не що інше, як жалюзі з фотодруком, нанесеної за допомогою двох основних способів: термічного або ультрафіолетового друку. Такі штори справляються зі своєю основною функцією дуже добре, а саме захищають від проникнення яскравих сонячних променів всю кімнату, до того ж, є природним бар’єром при попаданні високої температури в приміщення.

Важливо те, що тканинні ролети з фотодруком використовуються і в якості декоративної прикраси інтер’єру, адже завдяки можливості вибору різної структури матеріалу і малюнка, можна перетворити кімнату до невпізнанності.

Тканинні ролети з фотодруком дозволять:

– захистити приміщення від сонячних випромінювань і високої температури;

– прикрасити інтер’єр;

– заощадити гроші через доступну ціну;

– самостійний монтаж під силу будь-якій людині.

Як вже було сказано нанесення малюнка на штори з фотодруком можливо двома способами:

1. Термічний друк – це нанесення на тканину плівкового покриття, зображення на якому виконано фарбами на водній основі, що дозволить тривалий час триматися малюнку в належному стані. Найбільш прийнятний метод при нанесенні на синтетичну тканину.

2. Ультрафіолетовий друк – близька до друку струминними принтерами, тобто на будь-який матеріал наноситься зображення екологічно безпечними фарбами, завдяки чому такі жалюзі абсолютно нешкідливі для людей. Далі малюнок обробляють ультрафіолетовим опроміненням, що зміцнює його структуру і дозволить довго не стиратися.

Всі ці методи тримають малюнок стійко і довго навіть при чищенні самих рулонних штор.

Сучасні штори можуть допомогти уникнути неприємних попадань сонячних променів і надмірної спеки в ваш будинок, а можливість нанесення будь-якого малюнка здатна перетворити інтер’єр приміщення в позитивну сторону, при цьому, виключивши витрати великої суми грошових коштів.

Так само відмінним рішенням для захисту від сонячних променів для вашого приміщення стануть тканинні ролети день-ніч – це двошарове полотно, яке складається з ламелей що чергуються із прозорої і непрозорої тканини, за допомогою регулювання яких можна контролювати надходження світла в приміщення, детальніше про рулонні штори день -ночь можна почитати тут.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *