Черкащанам розповідали про можливі наслідки нелегального працевлаштування

Для черкащан та гостей міста головні державні інспектори Управління провели роз’яснювальну акцію з вуличного інформування про проведення в Україні пілотної кампанії з виявлення незадекларованої праці у рамках проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу», повідомляє Управління Держпраці у Черкаській області.

Про це інформує “Про Все”.

Метою акції стало надання найманим працівникам, роботодавцям, студентам, учням, особам пенсійного віку, які продовжують працювати, інформації про можливі наслідки нелегального працевлаштування. Фахівці Управління розповідали зацікавленим особам про ознаки неформальної занятості, переваги укладання трудового договору, можливості захисту трудових прав та соціальні гарантії, на, які може розраховувати кожен працюючий.

Організатори акції з допомогою роздаткового матеріалу, брошур МОП доносили до перехожих та відвідувачів Центру надання адміністративних послуг інформацію про недоліки працевлаштування без трудового договору чи за умови роботи по цивільно-правовій угоді, акцентували увагу на втраті такими працівниками соціальних гарантій та захисту.

Проект пілотної кампанії з виявлення незадекларованої праці розпочався у травні 2017 року у 4 областях України. На підставі отриманих результатів і висновків будуть напрацьовані рекомендації щодо розроблення і впровадження плану діяльності Держпраці з подолання незадекларованої праці на всій території України.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *