Черкащанам розповідали, як вижити з тінейджером

В агентстві ICEA у суботу, 10 грудня, плідно пройшов спеціальний тренінг для батьків «Як вижити з тінейджером». Коучі школи «Свідома освіта» Ірина Кобець, Надія Самчик та Анна Дударенко тренувалися разом із батькам про те, як спілкуватися та ефективно виховувати дітей у «важкому» перехідному віці.

Повідомляє “ICEA” .

“Ми з батьками розглядали питання інтернет-залежності дітей. У сучасних батьків часто виникають проблеми саме з тим, що діти звикають до комп’ютера, до того, що вони завжди «у мережі». Часто це спричиняю нікому не потрібні конфлікти та непорозуміння між батьками та дитиною”, – коментує після тренінгу коуч Анна Дударенко.

За допомогою спеціальних вправ тренери також розповіли батькам, як правильно будувати стосунки з підлітком. Вони навчилися підтримувати та ефективно переконувати його у «правильному» напрямку та отримали практичні поради у вихованні тінейджера. Крім того, кожний учасник «батьківського» тренінг отримав робочі матеріали для кращого пізнання психології та світогляду підлітка.

Додамо, що в агентстві ICEA 14 грудня о 17:00 проведуть відкритий семінар на тему “Вища освіта у Канаді та США: переваги та перспективи”. На зустрічі Ви дізнаєтесь про стипендіальні програми та гранти у Канаді та США, які пропонують для української молоді. Також Вам розкажуть, як та коли готуватися до вступу у вищий навчальний заклад країн Північної Америки та які переваги навчання у канадських та американських вишах.

Фото http://iceainternational.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *