Черкащанам розповіли, як голосувати за проекти Громадського бюджету

У Черкасах відбулася прес-конференція, присвячена кардинальним покращенням версії платформи, на якій працює громадський бюджет Черкас.

Про це інформує “Вичерпно”.

Співрозробники проекту розповіли про зміни у системі сайту, а також повідомили, що загалом проектів налічується 70, а проголосувати за їх реалізацію можна буде як в онлай-формі, так і у традиційній, шляхом позначки на папері.

“У кожного черкащанина буде можливість проголосувати за 4 громадські проекти. Ми зробили усе можливе, аби це голосування було чистим, прямим, а головне чесним”, — зазначив один із розробників проекту Віктор Євпак.

Зміни результатів голосування будуть регулярно оновлюватися на сайті, зазначила куратор проекту громадського бюджету Тетяна Харенко. Мова йде як про результати онлайн-, так і паперового голосування. Проходитиме воно в трьох точках — на першому поверсі міськради та за адресами бульв. Шевченка, 307 та бульв. Шевченка 117. Цьогоріч голосування відбуватиметься з 1 по 14 листопада.

Також розробники громадського бюджету  поділилися планами щодо реалізації площі проекту: кожен автор зможе не тільки розмістити план  свого проекту, а й обрати територію, де він буде орієнтовно розміщений.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *