Черкащанам варто повчитися у  французів

Франція з 1 липня відмовилася від використання одноразових пластикових пакетів. Ці заходи стосуються супермаркетів, аптек, пекарень, заправних станцій, ринків тощо, повідомив «Укрінформ».

Про це повідомляє “Zaxid.net”.

Тепер покупці можуть придбати або багаторазові пластикові пакети товщиною більше 50 мкм, або пакети з паперу. Проте багато французьких магазинів відмовилися від одноразових пластикових пакетів ще до вступу в дію цього розпорядження.

На свої сторінці у Facebook Вадим Денесенко, директор ТОВ Мастер-Торг у MERX, висловив свою думку про те, що черкащанам, як і всій Україні далеко до такого кроку. «У Франції відмовилися від використання пластикових пакетів. На жаль, Україні до такого рівня екологічної культури ще далеко. Але ми можемо вплинути на покращення екології в нашій державі, якщо свідомо будемо використовувати багаторазові пакети, коли йдемо в магазин», – пише він у своєму пості.

У коментарях до цього запису черкащани зазначають, що вони також намагаються відмовитися від пластикових пакетів. А якщо вже й трапляється використовувати їх, то роблять це неодноразово. Дехто навіть стверджує, що одноразові пакети купував ще три місяці тому, тільки через те, що покупка видалась великою, а сумки не вистачило.

Відмовитись від пластикових пакетів черкащанам важко. Іноді сумку можна забути вдома, можливо відсутність коштів на таку покупку, та й  сміття виносять саме у таких «шкідливих» пакетах.

Усе ж чимало жителів міста вважають, що сумка є не лише екологічно кращою, а економічно вигіднішою. Тому скоро й Україна може відмовитися від пластикових пакетів.

Фото http://zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *