Черкащанеам роскажуть про грудне вигодовування

З 1 по 7 серпня у Черкасах планують провести Тиждень грудного вигодовування (World Breastfeeding Week). Світова спільнота проводить такі заходи щороку з 1990 року за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні – з 2001. А у Черкасах про грудне вигодовування хоче поговорити місцева громадська ініціатива «Молочна спільнота».

Повідомляє “ГромЧе”.

На сьогодні Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначається більш ніж у 170 країнах світу. Його ініціатори мають на меті поінформувати жінок про користь грудного вигодовування як для дитини, так і для жінки. Протягом цього тижня у світі проводять різні лекції, семінари, своєрідні тренінги про грудне вигодовування.

Черкаси цього року також долучаються до цього. Заснована торік організація активних черкаських мам «Молочна спільнота» розповість про важливість природнього способу вигодовування. Такі лекції можна послухати у символічний сороковий тиждень року – цього річ це 1-7 серпня. Він уособлює 40 тижнів вагітності жінки.

«Наша спільнота утворена жінками, які мають успішний досвід грудного вигодовування. Успішним вважається досвід жінки, яка вигодувала дитину мінімум півтора роки, – розповідає у коментарі «ГромЧе» активістка «Молочної спільноти» Дарія Бабко.  – Ми об’єднались для того, щоб популяризувати грудне вигодовування у рідному місті, для того, щоб зробити більш звичним та доступним звернення по допомогу з цих питань».

Всього протягом 1-7 серпня «Молочна спільнота» планує провести 3 заходи. На лекції та семінари запрошують вагітних жінок, мам з дітьми та їхні сім’ї.

У середу, 2 серпня, у межах Дня відкритих дверей у студії «Наснага» (вул. Верхня Горова, 1) з 9 до 17  проведуть міні-лекцію «Золоті правила успішного вигодовування» , майстер-клас з тайм-менеджменту для мам, які годують груддю, та практичний семінар. Вхід вільний.

У п’ятницю, 4 серпня, на 9:30 активістки запрошують у Долину троянд на сніданок «Молочної спільноти». Тут буде невеличний пікнік та спілкування у форматі «Питання-відповідь». Вхід вільний.

Неділя, 6 серпня, розпочнеться у «CatCafe» (вул. Байди Вишневецького, 19) лекцією “Вся правда про грудне вигодовування. Що буде потім?” від тренера материнських практик, консультанта сертифікованого громадською організацією «Молочні ріки України», мами двох діток Ольги Чіпенко. Тут говоритимуть про те, як впливає грудне вигодовування або його відсутність на людину протягом всього її життя. Початок о 10:00. Вхід за тарифом кафе.

Додамо, що громадська ініціатива «Молочна спільнота» приймає підтримку на освітні та інформаційні матеріали про грудне вигодовування. Охочих допомогти просять телефонувати Дарії Бабко 063 374 00 19. За цим номером можна дізнатися про деталі Тижня грудного вигодовування у Черкасах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *