Черкащанка наносить яскраві малюнки на одяг, взуття та аксесуари

Елла Водянік – позитивна, життєрадісна дівчина, бухгалтер за професією, яка жодного дня не працювала за спеціальністю. Вона знайшла себе в іншій сфері: протягом 8 років працювала моделлю, брала участь у всеукраїнських показах і конкурсах краси. Майже рік займається розписом одягу, взуття та сумок. Герої фільмів і мультиків оживають на одязі замовників.

Про це повідомляє in.ck.ua.

Я давно хотіла намалювати картину. Знайома подарувала мені фарби, а я все ніяк не могла купити полотно. Потім загорілася ідеєю розпису одягу і вирішила розмалювати свою джинсову жилетку. В мене був розроблений ескіз малюнка, який я перенесла вже не на полотно, а на джинсовку. Ось так і народилася моя перша робота.

Завдяки соцмережам мене знаходять клієнти з України і всього світу. Замовлення надходили з Черкас, Києва, Вінниці, Хмельницького, Львова, Тернополя, а найбільше – з Одеси. Також розпис речей цікавить українців, які живуть за кордоном: надсилала футболку подрузі в Дубай, світшоти – в Китай і Росію, кеди – в Німеччину.

blank

blank

blank

Для розпису використовую спеціальну фарбу для текстилю, яка легко наноситься. Ескізи шукаю в інтернеті або ж створюю сама. Розмальовуючи джинсовий одяг, потрібно наносити фарбу в три шари для насиченості зображення, щоб все було гладенько та рівно. Нанесений на одяг малюнок підсихає близько доби, після цього я прогладжую його праскою через бавовняну тканину протягом п’яти хвилин, щоб закріпити фарбу на волокнах. Зображення на взутті закріплюю феном, тому що прасувати такі речі немає можливості.

За обсягом роботи найважче працювати із джинсом. Джинсова тканина вбирає багато фарби, тому доводиться наносити декілька шарів. Але на цьому щільному матеріалі малюнок носиться дуже довго. Прати можна як вручну, так і в пральній машинці.

Зазвичай одна робота займає три-чотири дні, тому що є інші домашні та бізнес-справи. Кожне замовлення по-своєму цікаве, кожна річ індивідуальна. Після спілкування з клієнтом я роблю добірку ескізів, серед яких замовник може обрати найкращий варіант. Було замовлення від одесита, судячи з соціальних мереж, якийсь шоумен. Замовив малюнок на джинсовці із власним фото чорно-білого кольору. Найважче і найдовше було створити різнокольорового лева, тому що використовувала багато кольорів. Спочатку ти довго вимальовуєш кожен клаптик, а потім тричі повторюєш цей процес.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Я чоботар без чобіт. В мене є лише дві речі, створені для себе. Це джинсовка і футболка за власним ескізом. Насправді для себе важко придумати малюнок, тому що ти передивилася їх тисячі, а хочеться чогось неймовірного, адже ти майстер. Сину намалювала джинсовку з Міккі Маусом, а чоловік сказав, можливо, колись футболку намалюєш, як буде час.

Зараз у мене понад 60 робіт. Перед Новим роком був перший показ власних робіт у клубі “Mаnhattan”. В майбутньому, можливо, зроблю маленьку колекцію футболок із різними зображеннями. Вже зараз деякі магазини і шоу-руми пропонують свою співпрацю. Мене влаштовує поточна ситуація, поки що глобальних планів на зразок відкриття магазину не маю. Хоча у мене завжди є черга із 3-4 замовлень.

Фото http://in.ck.ua/ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *