Черкащанка стала срібною призеркою конкурсу “Юна міс України 2017”

Щоліта національний фестиваль моди і таланту “Міні міс України” збирає талановитих дітей (вік учасників від 6 до 16 років) – призерів регіональних турів на фінальні змагання у Києві.

Нині серед 30 учасниць з різних міст України була і 15-річна монастирищанка Катерина Пудзерко. Про це повідомляє “Рідний край”.

Конкурсна програма складалась з кількох етапів: бесіда з журі, вихід у національному вбранні, презентація свого таланту у власному арткостюмі, дефіле в колекції одягу українських дизайнерів. При спілкуванні з журі (у його складі – зірки вітчизняного світу моди, шоу-бізнесу) учасниці мали представити творчі роботи, суть яких – довести, що у непростих реаліях сьогодення є безліч можливостей робити добро.

Катерина представила свій “Щоденник добрих справ” і отримала високі бали від журі. Юна монастирищанка має чудовий голос і тур презентації свого обдарування – дівчинка виконувала пісню з фільму “Ромео і Джульєтта” – виявився найуспішнішим для неї. У результаті Катя стала срібним призером у старшій віковій групі і здобула титул “Юна міс України 2017”.

Всі призери всеукраїнського фестивалю запрошені до участі у міжнародному конкурсі “Little Miss and Mister United World-2017”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *