Черкащанка створює подарункові листівки з чудернацькими малюнками (відео)

Аби привітати друзів зі святом оригінальною та ексклюзивною листівкою черкащанці Яні і до крамниці йти не потрібно. Такі презенти дівчина створює власноруч. Спершу дарувала свої ілюстрації лише рідним і друзям, згодом зрозуміла, що улюблена справа може приносити не лише задоволення, а й прибуток, інформує ЧСН.

З поцілунками, лисицями, котами, пейзажами. Милі картинки малювати Яні у задоволення. Неквапом олівцем на папері вона виводить фігури, з цього і починається маленька історія рукотворної листівки.

Ідеї для своїх робіт черпає у світі, що оточує. Часто вони приходять спонтанно, через асоціації. Емоції людей, побачене на вулицях Черкас “виливаються” у малюнки на папері. У доробку майстрині є навіть алфавіт для малечі, а остання серія карток – про любов.

Часто її прохають зробити чудернацьку ілюстрацію по фотокартці або ж зобразити історію стосунків.

З квадратною чи трикутною головою, надміру товсті чи занадто худі. На листівках майстрині домінують коти. Воно й зрозуміло, рудий пухнастик Чіня не лише надихає свою господиню на творчість, а ще й контролює цей процес.

Дизайнер графічних робіт за освітою, листівки Яна почала малювати два роки тому, та так захопилась цією справою, що зрозуміла – це не просто хобі. Роботи майстрині продаються у крамничках хенд-мейд подарунків, правлять за такі «рукотвори» не набагато дорожче ніж за листівки серійного виробництва.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *