Черкащанка виступатиме на національних змагання в США (Фото)

Ольга Айдашева – уродженка Черкас, професійна танцівниця і неодноразова чемпіонка України зі спортивних бальних танців. Нині вона живе та працює у США як тренер і готується до престижних національних змагань.

Інформує “ГромЧе”.

Ользі було сім, коли вони з братом уперше потрапили до танцювальної студії у Черкасах. Відтоді і впродовж більш ніж десяти років вони лишалися незмінними танцювальними партнерами.

“Я дуже добре пам’ятаю всі змагання, що ми їх пройшли разом з Костею. Один із яскравих спогадів – це участь у фестивалі «Київський вальс». Ми були ще зовсім невідомою парою і тут – шок! – четверте місце! Це був великий успіх, адже пари, з якими змагались у фіналі, брали уроки у потужних іноземних тренерів. Ми ж тренувалися самостійно”, – ділиться спогадами Ольга Айдашева, танцюристка і хореограф.

x_4d57e9b7

Маленька перемога довела черкащанам, що все можливо. Тож згодом танцювальна пара не побоялась замахнутися на участь у конкурсі найвищого рівня – Блекпул, що відбувається у Великобританії.

z_a573c32e

“Це була честь представляти Україну на такому всесвітньовідомому заході. Ми легко дісталася до третього раунду, хоч ніхто і не очікував цього від танцювальної пари з невеликого обласного центру, – розповідає Ольга Айдашева – Окрім злетів, звісно, були і розчарування. Проте поразки змушували працювати втричі наполегливіше”.

Торік Ольга здобула звання професійного хореографа в міжнародному стандарті і латиноамериканських танцях, американському стилі за версією Асоціації Спортивного Бального Танцю України, Всесвітньої Танцювального Союзу та Національного Танцювального союзу Америки.

Zi_ytHlGKnQ

Як хореографа її запросили викладати в одну із танцювальних студій Вашингтону. Саме в США Ольга більше зосередилась на тренерській діяльності і нині планує реалізувати себе в першу чергу у викладанні.

rKlvzA16w5Q

5spgvW6JWjE

 

“Багато хто запитує: «Як воно – жити в США? Чи не бракує дому?». Звісно, бракує! Але цікаво, що  серед моїх учнів – найбільше етнічних українців, – з посмішкою констатує дівчина. – Нині я активно готуюсь до чемпіонатів Національного танцювального союзу Америки в категорії Професіонал-Аматор. Це забирає практично увесь мій час. Хоча, поруч з цим я й сама намагаюсь увесь час зростати професійно. Адже коли працюєш закордоном, твої попередні заслуги цінують лише на перших порах. Згодом маєш довести усе на практиці. І доводити чи не щодня”.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *