Черкащанка зізналась, чого очікує від конкурсу краси

19-річна студентка ЧДТУ Марія Король заявку на конкурс «СтудМіс Черкащини» подала вже в останню хвилину. У конкурсі краси дівчина хоче випробувати свої сили та навчитися ходити на високих підборах. «Про все» продовжує знайомити читачів із учасницями конкурсу «СтудМіс Черкащини-2017».

– Як ти дізналася про конкурс «СтудМіс Черкащини»?

– Минулого року брала участь у конкурсі краси «Міс ЧДТУ», дуже сподобалось. Тож коли побачила в соцмережах оголошення про кастинг, знову захотілося відчути подібні емоції, випробувати свої сили. Але я трохи вагалася, адже тут все набагато серйозніше та відповідальніше. Заявку подала майже в останню хвилину до закінчення дедлайну.

– Що для тебе найскладніше у процесі підготовки до фіналу?

– Ходити на підборах по п’ять годин! Репетиції у нас тривалі, а ще покази, численні примірки, фотосесії… Зате є й позитивний момент – я нарешті навчуся ходити на високих підборах!

– І як ти встигаєш поєднувати це з навчанням в університеті?

– Дуже просто. Роблю все із задоволенням! Я навчаюсь на факультеті харчових технологій, а ще маю чимало обов’язків у студентській раді, закінчила клас фортепіано, брала участь у багатьох конкурсах, пишу вірші, люблю малювати, нещодавно підкорила гору Пікуй у Карпатах… Занять не бракує, головне – не сидіти на місці, постійно розвиватися.

– Мабуть, ти й у дитинстві була такою активною?

– Так, у мене було яскраве дитинство. Я любила грати у футбол, лазити з хлопцями по деревах, кататися на велосипеді. Пам’ятаю, якось ми проїхали понад 30 км разом з мамою та бабусею. Ох, як же я тоді втомилася! І ще я полюбляла кататися на гусаках. Був у нас один величезний і злий гусак, постійно намагався ущипнути, тож одного разу вирішила його провчити – вхопила за шию й осідлала, мов коня. Довго він оминав мене десятою дорогою. А одного разу разом із другом хотіли посмажити омлет та… спалили весь сарай. Було весело.

Фото: Євгенія Скорина

– Які в тебе плани на майбутнє?

– Я багато подорожую. Уже побувала в Угорщині, Болгарії, Румунії. Навіть ціле літо прожила за кордоном, але ледь витримала. Дуже хотілось додому! Мрію відвідати Австралію, такий далекий і таємничий континент просто не може не приваблювати. Жити хочу в Україні. Відкрити власну туристичну фірму й допомагати іншим людям пізнавати цей прекрасний світ!

– А що хочеш побажати дівчатам, які тільки мріють стати учасницями конкурсу краси?

– Будьте впевненими в собі та нічого не бійтеся! Не шукайте мотивації для себе, краще мотивуйте інших. У кожній негативній ситуації потрібно шукати позитив. І навіть якщо одразу не досягнете таких бажаних результатів, ніколи не розчаровуйтеся! Усьому свій час.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *