Черкащани колядували в Кропивницькому

12 січня в Кіровоградській обласній філармонії відбувся вечір духової музики “Коляда іде…Український вертеп”. Виступали перед глядачами гості міста – Черкаський академічний заслужений український народний хор, – розповідає інформаційний портал Кіровоградщини «Гречка».

Про це повідомляє “0472.ua”.

Під час вечора зібралась майже повна зала людей різного віку. Також концерт відвідали священнослужителі міста та області.

“Коляда іде…Український вертеп” – це театралізоване дійство, яке складається з двох частин. У першій дії розгортався біблійний сюжет народження Ісуса, який супроводжувався відомими українськими піснями. Такими, як “Щедрик” або “Тут ангели чудяться”.

У другій частині глядачі могли побачити традиційні українські різдвяні гуляння – вертеп, та дізнатись особливості щедрування й колядування та обов’язки щедрувальників і колядників.

Гості міста показали свою майстерність в народних піснях та танцях. Родзинкою заходу став добрий український гумор. На дітей найбільше враження справила Солоха – героїня українського фольклору, яка вирізнялась майстерністю розповідати страшні історії.

Завершився вечір оплесками для артистів, а глядачі отримали порцію нових знань про українські традиції та насолодились виконанням народних пісень.

Хор-2

Хор-3

Хор-4

Хор-5

Хор-6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *