Черкащани можуть скористатися можливістю поїхати в Київ за 100 грн

ПриватБанк та MasterCard розпочали в Українї акцію, яка допоможе придбати квиток на потяг до Києва за фіксованою акційною ціною 100 грн. Протягом вересня жителі України зможуть придбати акційний квиток на потяг до Києва, за умови, якщо оплата здіснюватиметься у мобільному додаткуPrivat24 для смартфонів з картки MasterCard®.

Повідомляє “Економіка сьогодення”.

Як повідомила прес-служба ПриватБанку, акція “Квитки до Києва за 100 грн” стартувала в Україні з 1 вересня та триватиме до кінця місяця.

“Придбати акційний квиток може кожен громадянин України з будь-якої станції відправлення, – розповідає керівник направлення Масових платежів, Володимир Добровольський. – Наразі  більше 62,5% від загальної кількості квитків були придбані українцями через Інтернет-банк Приват24. Цей простий сервіс дозволяє значно економити час, якого завжди не вистачає”.

Щоб купити квиток до Києва за 100 грн, потрібно:

Крок 1. Установити мобільний додаток Privat24 на Ваш смартфон. ВАЖЛИВО. Версія мобільного додатка повинна бути не нижчою: для iOS – 10.0.0.3; для Android – 5.11.01.

Крок 2. У встановленому мобільному додатку Privat24 зайти в меню «Квитки» > «На потяг».

Крок 3. Вибрати станцію прибуття «Киів-пасажирський», знайти квиток за акційною ціною 100 грн та оплатити його карткою MasterCard. Кількість квитків за акційною ціною лімітована на годину.

Фото www.ria.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *