Черкащани не в захваті від тижневого святкування Дня міста

Уже незабаром Черкаси відзначатимуть свою 730-ту річницю від Дня заснування. Круглу дату міські владці вирішили відзначити з небувалою кількістю заходів, до формування яких цього року доклала руку і громадськість.

Повідомляє “Вичерпно”.

Святкуватиметься День міста більше тижня. Почнуться заходи ще 14 вересня і триватимуть до 22 вересня, але головні дні святкування — 17 і 18 вересня.

У Департаменті організаційного забезпечення відзначили, що буде багато заходів, які до цього в місті ніколи не проводилися, зокрема, інтелектуальних. Науковці розкажуть про ранню історію заснування міста, на площі Т. Шевченка з 15 вересня буде проведений показ 25 кінофільмів про історію України та Черкас, відомий хореограф Максим Оробець презентує свій новий проект та багато іншого.

До того ж, до свята відкриють реконструйований Палац одружень, а молодятам, які розпишуться в цей день, свідоцтва про одруження особисто вручить міський голова.

Таке широкомасштабне святкування не всім черкасцям припало до душі. Аргументуючи складну ситуацію в країні та тим, що і так є, куди витрачати гроші, вони відзначали, що зараз можна було обійтися і більш скромним святкуванням.

Отож, уже традиційно, ми вирішили поцікавитися у читачів нашого сайту, чи доречно за нинішніх обставин в країні два дні святкувати День міста Черкаси?

36 % тих, хто взяв участь у  голосуванні, відповіли, що було б доречно обмежитися одним днем святкування, 31 % опитаних вважає, що зараз взагалі не потрібно святкувати День міста, 24 % — не мають нічого проти відзначення річниці Черкас, а 9 % взагалі відповіли, що не підуть на День міста.

Безымянный

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *