Черкащани отримали перемогу на фестивалі-конкурусі

24-26 лютого відбувся ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» у місті Кропивницький.       Соціально – економічні негаразди  нашої держави  90 – х років минулого століття  не торкнулись, на щастя, конкурсно – фестивального руху в мистецькій галузі. У цей період часу з’являється цілий ряд музичних конкурсів для талановитих  дітей  та молоді, серед них – заснований у 1996 році в місті Кіровоград (нині – Кропивницький) Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» а  у 2017 році  проводиться  двадцять другий раз.

Повідомляє “Про Все”.

«Провесінь» можна назвати унікальним щодо розмаїття номінацій учасників: учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, а також студенти музичних училищ, які розподіляються за номінаціями відповідно до віку. Конкурс організований Міністерством культури і туризму України, і проводиться при сприянні кафедри народних інструментів Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського.  До складу журі увійшли провідні діячі мистецтв та заслужені артисти України  Олексик Ю.Ю. (балалайка), Федорова Л.В. (бандура), Гриньків Л.В. (бандура), Грінченко С.С. (баян) та інші.

blank

Понад 10 років беруть участь у конкурсі «Провесінь» учні відділу народних інструментів  Черкаської дитячої музичної школи ім. М.В. Лисенка. Незважаючи на велику кількість конкурентів, 13 юних музикантів  нашої   школи  продемонстрували і сценічну майстерність,  і витримку, і любов до народних інструментів: бандури, гітари, баяну, акордеону та отримали наступні місця: І місцеХарченко Катерина та Харченко Іван ( баян, викл. Козлова Л.М.); ІІ місцеТрощенко Софія ( гітара, викл. Пархоменко В.В.), Калугін Роман (баян, викл. Смірнова А.М.); ІІІ місце Могильов Артем (баян, викл. Смірнова А.М.), Хачатуров Артем (акордеон, викл. Козлова Л.М.), дипломантами стали  Корніцька Катерина та Липкань Софія (бандура, викл. Очеретяна Л.О.), Хачатуров Армаіс ( акордеон, викл. Козлова Л.М.). Дипломи учасників отримали Теслюк Владислав, Діченко Олександра (гітара, викл. Пархоменко В.В.)  та Тараненко Андрій  (гітара, викл. Ратніков С.І.).

blank

Виконання конкурсної програми Харченко Іваном високо оцінило журі, запросивши його  обравши його для участі у заключному Гала – концерті.  Організатори конкурсу вручили Грамоту викладачу нашої школи Козловій Любов Миколаївні за високий професіоналізм у підготовці переможців  Всеукраїнського фестиваль-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (вже більше 10 років) та за особисту участь у розвитку фестивального руху в Україні.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *