Черкащани передали чергову партію гуманітарної допомоги в зону АТО

Гуманітарну допомогу вкотре отримали з Черкащини бійці, котрі нині виконують свій обов’язок на Сході країни. Продукти харчування та речі побутового вжитку привезли до Мар’їнського району, що на Донеччині, представники обласної влади. Там дислокується батальйон «Айдар».

Повідомляє Черкаська ОДА.

гол024“Гуманітарну допомогу відправили в зону АТО черкаським бійцям – айдарівцям, які сьогодні вже на контрактній формі у складі 10-ї бригади охороняють лінію фронту в Мар’їнському районі, – каже перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – В основі батальйону фронтовики 2014-2015 років, тому й облаштування позицій на «нульовому» кордоні проводиться з урахуванням досвіду. Хлопці продовжують з неабиякою завзятістю захищати наші кордони. Ми ж натомість, як можемо, намагаємося підтримати їх. А вантаж, який привезли, збирали спільно з підприємствами Черкащини”.

Бійці дякували всім черкащанам за підтримку та запевнили, що протистояння обов’язково завершиться перемогою.

дарій“25 років тому дісталась нам наша земля від дідів та прадідів, – каже айдарівець Богдан Гаркуша. – Ми ж маємо відроджувати її та розвивати для наших дітей і внуків, захищати її суверенність та цілісність. Із такими ідеями йдемо в бій, відстоюючи незалежність країни, з думкою про мирне життя майбутніх поколінь”.

^A96720DAECDA5E88CB497EFF10DE8391DD9AD8E8F1BA6C5BFE^pimgpsh_fullsize_distr^68BCA4B7BF9E06D2A1CA50F569D5BD1B492C77C4686AB8EE9C^pimgpsh_fullsize_distr

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *