Черкащани поділилися неймовірними історіями освідчень

Кажуть, що тільки романтики та закохані вірять в те, що в цьому світі можливо все. Саме такі люди не підлаштовуються під обставини, а вміють самі їх створювати. Черкащани довели, що історія Ромео та Джульєтти має щасливе продовження, відстань, культурний та мовний бар’єр – не перешкода для стосунків, а найромантичнішу атмосферу при наявності друзів та фантазії можна створити і на пляжі. Сайт vikka.ua дізнавався, до чого вдаються чоловіки, аби вмовити свої другі половинки одружитися.

У РАЦСі  їх відмовилися розписувати – сказали, що надто молоді. Тоді вони пішли до церкви. Черкащани Марина та Андрій Перванюки познайомилися на весіллі друга та у той же день вирішили одружитися і самі. Їм було по 16 років. Наразі пара вже 25 років разом, а 8 місяців тому вони стали бабусею та дідусем. І це справді одна з найнеймовірніших історій кохання.

“Ми познайомилися на весіллі сусіда у Христинівці, де я гостювала у бабусі. За столом ми сиділи напроти один одного. Майбутній чоловік спочатку підморгнув мені, а потім вже роззнайомилися, і він запропонував покататися з ним на Яві. У той же день під час поїздки він жартома запропонував мені вийти за нього заміж, а я жартома погодилася”, – розповідає черкащанка.

Потім дівчина поїхала додому до Черкас. Два місяці пара листувалася.

“Ми писали одне одному листи і я якось жартома сказала, щоб він приїжджав свататися. А він сприйняв це серйозно і приїхав до нас у гості зі своєю мамою. Це було справжнє сватання з паляницею. Але у чоловіка якось не склалося із моєю мамою. Тож я начебто пішла проводжати Андрія на вокзал, а насправді він тоді забрав мене із собою”, – пригадує про неймовірну рішучість бути разом Марина.

Згодом молодим довелося долати ще одну перешкоду – бюрократичну.

“У РАЦСі нас не розписали, бо мені не було 17-ти років, а чоловікові не було 18-ти. Тоді ми просто повінчалися у церкві. Розписалися вже згодом”, – зазначила Марина.

Нещодавно подружжя відсвяткувало своє срібне весілля. До речі, організатори свята влаштували їх родині та гостям сюрприз – завезли до ресторану мотоцикл “Ява”, як символ початку їхніх стосунків.

“Кажи – так! Погоджуйся!” – так підбадьорювали черкащанку Анастасію пасажири та екіпаж літака у Стамбулі, коли майбутній чоловік їй освідчувався прямо на трапі.

Так склалося, що історія їхнього кохання тісно пов’язана з аеропортами. У Львівському – пара вперше зустрілася, а в одному з турецьких вони вирішили поєднати свої долі.

“Ми з Шерефом познайомилися в соціальній мережі. Декілька разів він прилітав до України. Коли ми мали зустрітися вперше, у Львівському аеропорту стався інцидент: при проходженні митного посту виникла якась затримка”, – розповідає дівчина.

Вона пригадує, як нервувала, коли всі пасажири вже вийшли, а її чоловіка серед них не було.

“У залі очікування я залишилася сама, поки з Шерефом спілкувалися працівники митниці. І от мене до нього пустили: ми побачилися вперше і одразу взялися за руки. Так і просиділи, доки все не вирішилося”, – зазначає черкащанка.

Через деякий час Анастасія поїхала до Шерефа у Стамбул. Напередодні він кілька разів перепитував номер літака, що дівчині здалося трохи незвичним. Коли рейс приземлився, Анастасія побачила коханого на території аеродрому.

blank

“Він працює в аеропорту у технічній службі, але на території аеродрому їм перебувати забороняється. Екіпаж здивувався, коли його побачив. Подумали, що якась поломка і не випускали пасажирів. А він підійшов до мене і почав освідчуватися, став на коліно. Я розгубилася, він теж. Пасажири почали казати, щоб я погоджувалася. А я майже не розуміла, що він каже та що мені робити”, – пригадує дівчина, яка погодилася стати дружиною свого східного нареченого.

Тепер Анастасія живе у Туреччині та вивчає місцеву мову.

Черкаський айтішник Нік Курат, який наразі живе з родиною у Сан-Франциско, запропонував своїй майбутній дружині одружитися серед вогняних декорацій.

“Робив пропозицію на намитому півострові неподалік рідних Черкас. Там було коло із факелів, свічки уздовж берега, палаюче серце. Мені допомагали в організації двоє найкращих друзів, які згодом були свідками на весіллі. Готувалися, мабуть, з тиждень. Для коханої це був сюрприз. Я зав’язав їй очі, сказав, що є дещо для неї та на машині відвіз на узбережжя Дніпра. Провів її на півострів і там вже вона розплющила очі “, – поділився історією свого освідчення черкащанин.

blank

blank

Їхня родина вже 8 років разом і за цей час вона збільшилася удвічі. Нік Курат із дружиною Анною виховують доньку та нещодавно народженого сина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *