Черкащани прагнуть повернути «MapaMagic»

Учора на сайті Черкаської міської ради з’явилась петиція, у якій йдеться про повернення електронного додатку з відслідковування руху у Черкасах «MapaMagic».

Повідомляє “Вичерпно”.

Петицію оформила Дарина Марчук, яка «від імені усієї громади міста, пенсіонерів, школярів, студентів, дітей, молодих матусь та вагітних жінок просить повернути та сприяти розвитку додатку «MapaMagic».

«Цей додаток дуже важливий для нас, адже щодня ми стоїмо на зупинках, чекаючи потрібний нам транспорт. На жаль, точного графіку руху немає у жодного перевізника. У відповідь на численні дзвінки незадоволених пасажирів від перевізників та їх диспетчерів чути лише брудну лайку. Тому ми просимо вас дати життя «MapaMagic» у Черкасах, адже ви були обрані зробити це місто кращим, і вам у цьому, як бачите, допомагають», — йдеться у тексті електронної петиції.

Наразі зібрано 60 підписів із 250 потрібних.

Нагадаємо, що в грудні минулого року лідер проекту «MapaMagic» Віктор Євпак призупинив діяльність додатку, адже не захотів передавати проект на баланс Черкаської міської ради. Він запропонував передати додаток у безкоштовне користування, адже якщо його передати у власність, то міська рада заволодіє й авторськими правами «MapaMagic» та стане автором IP-інтелектуальної власності.

” Я хочу встановити цю систему в інші міста. Якщо ви є власниками IP, то я не зможу цього зробити. Щоб «відбити» ці гроші, які я буду вкладати в Черкаси, мені потрібно заробляти в інших містах. Це не є секретом, я про це казав з першого дня. Це така бізнес-модель”, — сказав Віктор Євпак.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *