Черкащани спостерігатимуть доленосне затемнення

Друге місячне затемнення 2017 року черкащани зможуть спостерігати 7 серпня. Астрологи зазначають, що це явище неабияк вплине на поведінку, взаємовідносини та самопочуття людей.

Про це пише tsn.ua.

Так, під час часткового затемнення місяць перебуватиме у сузір’ї Водолій, в той час як Сонце буде перебувати у Леві. Максимальна фаза затемнення настане о 21:20 за київським часом.

Місячне затемнення – це час завершення важливих взаємин. У дні місячного затемнення (з 4 по 11 серпня, оскільки його вплив поширюється на три дні до і на три дні після) таємне стає явним: затемнення завжди висвічує те, що приховано. Місячні затемнення порушують душевний спокій, впливають на розум, але найбільше – на емоції.

Найбільше це затемнення буде впливати на людей, народжених під знаками зодіаку: Водолій (особливо народжені з 3 по 5 лютого), Скорпіон (особливо народжені з 7 по 9 листопада), Лев (особливо народжені з 7 по 9 серпня), Телець (особливо народжені з 5 по 7 травня).

У період затемнення підвищуються дратівливість, вразливість, примхливість, бажання сперечатися, невдоволення собою і оточуючими. З’ясування відносин найчастіше призводить до скандалів і нервових зривів. Не виключені емоційна нестабільність, неадекватність дій, рецидиви психічних хвороб, а також безпричинні капризи дітей.

Крім того, в дні місячного затемнення слід позбавлятися від шкідливих звичок і пороків: кидати курити, вживати алкоголь і наркотики, звільнятися від психологічних залежностей, а також від ігрової залежності. Якщо цього не зробити зараз, в період затемнення, то шкідливі звички і нездорові прихильності в найближчий рік обернуться великими проблемами. Місячне затемнення 7 серпня дає можливість звільнитися від різного роду зв’язків з минулим. Дуже важливо в період з 4 по 11 серпня зайнятися медитацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *