Черкащани стажувались у Латвії

19 черкаських студентів тиждень стажувалися у одному із провідних європейських вишів – ISMA University (Рига).

Повідомляє “Прочерк”.

Стажування у ISMA University (Вищій школі менеджменту інформаційних систем) студенти Черкаського державного бізнес-коледжу пройшли за програмою освітньо-культурного обміну «EDUCATION IN THE 21st CENTURY. YOUTH AND CAREER» («Освіта в ХХІ столітті. Молодь та кар’єра»).

259_1

Програма стажування включала тренінги з ефективності комунікацій та бізнес-медіа, психологічний тренінг («Освіта майбутнього»), практичні воркшопи («Amadeus як одна із найбільших у світі глобальних дистриб’юторських систем», «Особливості застосування системного програмування в бізнесі. Побудова логістичних систем в глобалізованому суспільстві») та освітню сесію у Латвійській національній бібліотеці, якою було завершено запланований цикл програми стажування для групи.

Крім навчання, студентам організували надзвичайно цікаву культурно-розважальну програму: під час екскурсії містом студенти поринули в історію Риги, пройшли вуличками Старого міста, відвідали Латвійське підприємство по виробництву шоколадних виробів «Laima», оглянули найбільшу в Балтії колекцію старовинних автомобілів в Riga Motor Museum, відпочили в аквапарку Livu (м. Юрмала) та здійснили морський круїз Рига-Стокгольм-Рига на лайнері «Tallink Romantica».

Фото http://tvoemisto.tv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *