Черкащани тепер можуть погоджувати проекти землеустрою онлайн

16 листопада 2016 року Держгеокадастр і Державне агентство з питань електронного урядування презентували черговий електронний сервіс у сфері земельних відносин – онлайн замовлення й автоматичний розподіл проектів землеустрою на експертів.

Віднині подати документи на погодження проекту землеустрою можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua протягом кількох хвилин. Погодження відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цього сервісу дає можливість виключи перший візит і залишиться лише необхідність отримати документи після погодження.

Утім, головне, що за рахунок автоматизації та «сліпого» розподілу документів на виконавця значно пришвидшується прозорість і ефективність процесу розгляду документів від заявника й ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення заощадять час та унеможливлять будь-які корупційні ризики йдеться у повідомленні Держгеокадастру.

Погодження проекту землеустрою – одна з найбільш важливих та одночасно складних адміністративних послуг. Щорічно українці погоджують понад 500 тис. таких проектів. Завдяки запровадженню електронної послуги стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних і юридичних осіб.

Ініціативу реалізують за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконує компанія «Deutsche Gesellschaftfьr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням уряду Німеччини.

Фото http://dr.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *