Черкащани вдало виступили на командному юнацькому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Черкащани вдало виступили на командному юнацькому чемпіонаті України та чемпіонаті серед школярів зі спортивного орієнтування. Про це повідомляє «Черкаський спорт»

Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування в селі Оріховиця Ужгородського району. В них взяли участь 250 спортсменів з 16 областей України, 21 команда. Програма змагань складалася з довгої дистанції в околиці с.Оріховиця, середньої – с.Оноківці та короткої – в м.Ужгород.

У загальнокомандному заліку перемогла Черкаська область, другу сходинку посіла Полтавська, а замкнула трійку лідерів команда Сумської області.

Серед команд ДЮСШ перемогли КОДЮСШ м.Черкаси, друге місце – ДЮСШ УО Калуш, третє виборола КДЮСШ Пуща-Водиця.