Черкащани відзначили 5-й парад дитячих візочків

57 учасників дитячого параду візочків проїхали урочистою ходою від скверу за Черкаською обласною державною адміністрацією до скверу імені Богдана Хмельницького. Серед учасників – безліч креативних транспортних засобів – рибальські човни, піратські кораблі, трактори, возики, коники і навіть… іменинні торти. І, хоча, як зізналися батьки учасників, більшість образів створювалися в останню ніч, але такий поспіх ніяк не вплинув на результат.

Про це повідомляє “Нова Доба”.

“Скільки дітям років, стільки й хотіла вийти на цей дитячий парад, – коментує черкащанка Алла Радзюк. – Старшому Прохору вже 5 років і 10 місяців, а молодшій Варварі – майже 3. Донька вже й завелика для коляски, але ми все ж вирішили створити образ «піратської сім’ї». Костюми у дітей уже були, а коляску-корабель із чорними вітрилами робили вчора цілу ніч і сьогодні увесь ранок”.

Піратські кораблі, трактори, і навіть іменинний торт – черкащани відзначили 5-й парад дитячих візочків3 дні потрібно було сім’ї Максима та Інни Пилипенко для створення візочка, у якому приїхали півторарічні Олександра і Софія.
“Усе для жінок, – емоційно говорить Максим Пилипенко. – Участь у параді візочків беремо перший раз, але, напевно, візьмемо і наступного року”.

Пінопласт, скотч, саморізи, солома – і багато любові – ось складові чудової української хатки, на яку перетворився візочок 1-річногоАртема Яська. Тату Артема Вадиму потрібно було 2 дні на підготовку образу.

Піратські кораблі, трактори, і навіть іменинний торт – черкащани відзначили 5-й парад дитячих візочківМаленькому Тимуру Білом у лише 1 рік і 6 місяців, але він уже рибалка з власним човном. Тато Артур захоплюється риболовлею, тож власними руками змайстрував картонний каркас човна, обклеїв його шпалерами та прикрасив очеретом і сушеною рибою.

А от 1-річний Андрій Циганок «прискакав» на парад на власному жовто-блакитному коні.Мама Андрія Оксана, розповіла, що створити коня маленькому козаку допомагали хрещені батьки. У козака Андрія не лише кінь «б’є копитом», а й всі атрибути молодого «зірвиголови» – булава, пістоль, і навіть люлька із качана кукурудзи та вишитий мішечок для тютюну.

Піратські кораблі, трактори, і навіть іменинний торт – черкащани відзначили 5-й парад дитячих візочків“Зазвичай беремо участь у різних волонтерських фестивалях, а тут вирішили приділити час власній сім’ї, – посміхаєтьсяОксана Циганок. – Не спали, правда, ніч, зате який результат!
А от маленька Анна-Марія бере участь у параді вже третій рік. І щоразу фішка її сім’ї – косяки у вигляді хлібо-булочних виробів: позаминулоріч – піца, минулоріч – коровай, а цього року – іменниний торт до 25-річчя Незалежності України”.

Фото http://novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *