Черкащани все частіше обирають Залізний Порт на Херсонщині

Після анексії Криму Росією, чимало містечок та селищ на узбережжі Чорного та Азовського морів стали для українців альтернативою кримським курортам.  Відчуження путінською московщиною півострова дало поштовх розвитку інших зон відпочинку. 

Повідомляє “Економіка сьогодення”.

Одним з таких курортних поселень, яке останнім часом отримало «друге дихання», стало і селище Залізний Порт, що на Херсонщині.  Тут все частіше можна зустріти черкащан, які вибирають цей мальовничий куточок України для відпочинку.

Розташоване на березі Чорного моря, це невелике курортне містечко сьогодні збирає десятки тисяч відпочиваючих. Відкрите, тепле та чисте море приваблює відпочиваючих своєю красою, лагідною погодою та практично необмеженою можливістю для купання  протягом всього курортного сезону. За останні роки селище Залізний Порт розрослося до сучасного республіканського курорту, де розташовано більше 300 баз відпочинку, санаторіїв, пансіонатів  та готелів, готових прийняти десятки тисяч наших громадян. Залізний Порт може запропонувати відпочинок на любий смак та гаманець.

Курорт знаходиться далеко від промислових зон, тому повітря тут чисте та насичене корисними речовинами. Міський пляж містечка широкий та простягається на декілька кілометрів. Цілодобово працюють розважальні заклади для молоді, а на березі моря діє аквапарк та велике оглядове колесо. Привабливості Залізному Порту, як курорту, додає ще й Чорноморський біосферний заповідник, який міститься поряд із селищем. Недалеко діє гарячий гейзер,  який відвідують десятки тисяч туристів, що приїжджають до нього на оздоровлення.

Та справжньою знахідкою для гарного сімейного та туристичного відпочинку є семикілометрова лінія чистого піщаного пляжу між селищем Залізний Порт та селом Приморське (раніше – Більшовик).  Там розташований великий кемпінг «Дельфін», де, зокрема, можна відпочивати і в наметах та цілодобово відчувати  присутність моря.

Старший менеджер кемпінгу «Дельфін», підприємець Микола Паршин розповідає: «На території нашого кемпінгу підведена питна вода, діють душові кабіни. На березі моря організований централізований збір сміття та діють туалети. До речі, в оплаті за послуги діють знижки для пільгових категорій населення. Особливо ми раді нашим захисникам – учасникам АТО. Цікаво, що все більше відпочиваючих із Росії та Білорусії віддають перевагу саме нашому курорту, а не кримським базам та санаторіям. Позитивні відгуки про відпочинок у нашому кемпінгу  на інтернет-форумах та в пресі є нагородою за нашу працю».

Доволі зручно і добиратися до цих курортних місць. Черкаське туристичне агентство  «НАМІ» тісно співпрацює із курортними закладами Залізного  Порту. Зокрема, два рази на тиждень, у п’ятницю та неділю, турагенція перевозить автобусами єврокласу  відпочиваючих на базу відпочинку «АРАМІС», яка розміщена в 130 метрах від моря.  База відпочинку обладнана комфортабельними номерами, туалетами, їдальнею, супутниковим  телебаченням, доступом до інтернету та іншими сервісами.

«Турагентство «НАМІ» надає багато різноманітних туристичних послуг населенню Черкас та області, але співпраця з туристичним бізнесом Залізного Порту в нас стоїть на особливому місці, – зізнається керівник турагенції Наталія Корнілова. – Відсутність можливості відпочинку наших земляків у Криму підштовхнула нас до пошуків альтернативи кримським курортам. І вибір наш впав саме на молоде курортне містечко Залізний Порт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *