Черкащани вшанують Кузьму Скрябіна

У Черкасах на Європейській площі біля Будинку торгівлі 8 липня відбудеться вечір пам’яті лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка. 

Про це інформує ” УНН-Центр”.

Під час концерту місцеві вокалісти та хореографи виконуватимуть відомі пісні співака та пісні його друзів по сцені. Також у межах концерту відбудеться флешмоб зі спільним виконанням пісні “Люди, як кораблі”, вогнем запальничок та світлом мобільних телефонів.

“Основна ідея вечору − вшанувати пам’ять музиканта. Досить важливо порушити питання про стосунки людей у сучасності. Пісня “Люди, як кораблі” дає чітку орієнтацію на оцінку дій людини та закликає до певних висновків. “Стаючи байдужими, ми перетворюємось на кораблі, які тонуть в океані подій, що зветься світ”. Саме цю ідею ми будемо доносити до гостей”, – розповів один із організаторів заходу Владислав Вітер.

Розпочнеться вечір пам’яті Кузьми Скрябіна − о 19:00.

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року Кузьма Скрябін загинув в автомобільній катастрофі. Страшне ДТП сталося в Криворізькому районі біля села Лозуватка. Співак повертався з концерту в Кривому Розі на честь 25-річчя гурту “Скрябін”.

Фото cultprostir.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *