Черкащани вибороли нагороди клубного чемпіонату світу з веслування

Днями клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» приймало мальовниче італійське місто Венеція, повідомляє “Чемпіон”.

Участь у змаганнях від Черкащини брали досвідчені спортсмени Павло Кучер та Володимир Скицько, а також дебютантка міжнародних змагань у веслуванні на човнах «Дракон» Ольга Ковальова.

Павло Кучер змагався у складі одеського спортивного клубу «Хімік» та виборов п’ять нагород, з яких «золото» на 200 – метрівці та «бронза» на 500 метрах у змішаних екіпажах, дві «бронзові» нагороди у відкритому класі на дистанціях 200 та 500 метрів та «срібло» на дистанції 2000 метрів.

 

 

Володимир Скицько, вже не перший рік виступає за СК «Динамо» міста Дніпро. Спортсмен здобув чотири «золоті» та одну «бронзову» нагороди.

Ольга Ковальова, уперше змагалась на міжнародних змаганнях з веслування на човнах  «Дракон», проте у морському багатоборстві має великий досвід участі у таких змаганнях. Ольга виступала за спортивний клуб міста Києва «Мала Флотилія» та має наступні здобутки: друге місце у змішаному класі Д-20 на дистанціях 500 та 2000 метрів, перші місця у змішаному класі, човні типу Д-10 на 500 – метрівці та на 200 метрах у човні Д-20.

Загалом спортсмени Черкащини здобули 14 нагород клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *