Черкащани вибороли призові місця на чемпіонаті з веслування

Відкритий чемпіонат центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2000-2001 та 2002-2003 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова приймала Умань з 22 по 24 червня 2016 року.

Про це повідомляє “Чемпіон”.

У змаганнях взяли участь понад 120 учасників з міст Черкаси, Вінниця, Сміла, Львів, Гайворон, Вільшанка та Умань.

Учасників чемпіонату привітали заступник міського голови Ольга Радченко та донька Ігоря Донцова – Ольга Донцова.

Спортсмени Черкащини здобули такі нагороди:

Олексій Гаркавий (Сміла) – 2 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, юніори 2000-01 р.н, 3 місце, байдарка-одиночка, дистанція 1000 м;

Павло Мірошник (Черкаси) – 2 місце, каное-одиночка, дистанція 500 м, юніори 2000-01 р.н, 1 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, юніори 2000-01 р.н., 3 місце, каное-двійка, дистанція 1000 м;

Юлія Цікало (Черкаси) – 2 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, юніорки 2000-01 р.н, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Катерина Голіна (Черкаси) – 3 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, юніорки 2000-01 р.н, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Марія Кобилінська (Черкаси) – 1 місце, каное-одиночка, дистанція 200 м, юніорки 2000-01 р.н, 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м;

Євгенія Камнєва (Черкаси) – 1 місце, байдарка-одиночка, дистанція 200 м, юніорки 2002-03 р.н, 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Вікторія Харченко (Черкаси) – 2 місце, байдарка-одиночка, дистанція 200 м, юніорки 2002-03 р.н, 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Ілона Трофімова (Черкаси) – 3 місце, байдарка-одиночка, дистанція 200 м, юніорки 2002-03 р.н, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Вадим Ткачук (Умань) – 1 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н, 1 місце, байдарка-одиночка 1000 м, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Олександр Васильєв (Сміла) – 2 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н, 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 3 місце, байдарка-одиночка 1000 м;

Назар Петренко (Сміла) – 3 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н;

Петро Подолянець (Умань) – 1 місце, каное-одиночка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н, 1 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, 1 місце, каное-двійка, дистанція 1000 м.

Роман Українець (Умань) – 2 місце, каное-одиночка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н, 1 місце, каное-одиночка, дистанція 1000 м, 1 місце, каное-двійка, дистанція 1000 м.

uman-1

Михайло Назаренко (Черкаси) – 3 місце, каное-одиночка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н, 2 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, 3 місце, каное-одиночка, дистанція 1000 м.

Валерія Шарова (Черкаси) – 1 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, дівчата 2002-03 р.н, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Олександра Михайленко (Черкаси) – 1 місце, байдарка-одиночка, дистанція 500 м, дівчата 2002-03 р.н;

Максим Кузьмін (Черкаси) – 1 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, юніори 2000-01 р.н., 3 місце, каное-двійка, дистанція 1000 м;

Володимир Стадник (Черкаси) – 3 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, юніори 2000-01 р.н.;

Петро Толкач (Черкаси) – 3 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, юніори 2000-01 р.н.;

Аліна Чиж (Черкаси) – 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, юніорки 2000-01 р.н., 3 місце, байдарка-одиночка, дистанція 1000 м;

Максим Ободовський (Сміла) – 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н., 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Назар Петренко (Сміла) – 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н., 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Олесь Станкевич (Черкаси) – 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н., 2 місце, байдарка-одиночка 1000 м;

Ярослав Козельський (Черкаси) – 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н.;

Максим Мегесь (Умань) – 3 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н., 1 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Павло Савлук (Умань) – 1 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н.;

Максим Рябоконь (Черкаси) – 2 місце, каное-двійка, дистанція 500 м, юнаки 2002-03 р.н.

Вікторія Михайленко (Умань) – 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, дівчата 2002-03 р.н., 3 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Олександра Михайленко (Умань) – 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 500 м, дівчата 2002-03 р.н., 3 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Артур Гуляр (Умань) – 3 місце, каное-одиночка, дистанція 1000 м, юніори 2000-01 р.н.;

Ірина Надкринична (Умань) – 3 місце, байдарка-одиночка, дистанція 1000 м, юніорки 2000-01 р.н., 2 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м.

Кирило Коваленко (Черкаси) – 3 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м, юнаки 2002-03 р.н.;

Олег Сіленок (Черкаси) – 3 місце, байдарка-двійка, дистанція 1000 м, юнаки 2002-03 р.н.

Для спортсменів Черкащини ці змагання стали відбірковим етапом на відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр. н., 2002 – 2003 рр. н., який пройде у Ковелі з 1 по 5 липня 2016 року.

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *