Черкащани виграли золото на чемпіонаті України

7 липня завершився XXV чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, який тривав три дні. 

Участь у змаганнях взяла і юнацька збірна з Черкаської області, — повідомив речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.

Програма передбачала підйом по штурмовій драбині у вікно учбової вежі, подолання стометрівки із перешкодами, пожежну естафету та бойове розгортання. 

Саме черкащани і створили на цих змаганнях найгучнішу сенсацію. Автором її став Святослав Палій із Канева, який виграв індивідуальну першість з підйому по штурмовій драбині у вікно учбової башти. Видатне досягнення для будь якого спортсмена, але особливим є те, що Святославу для цієї перемоги знадобилось лише 45 днів підготовки.

– Хлопця ми помітили на обласних юнацьких змаганнях на Кубок Олексія Жирного в Золотоноші, де він попри «гливку» техніку виконання вправ, зумів перемогти більш досвідчених спортсменів, — пригадує своє перше знайомство із Канівським «самородком» Ігор Дубина, тренер збірної. — Ми запросили його до нашої команди і після кількох зборів взяли до Харкова. Як показали змагання, не прогадали. Переконаний, якщо спортсмену вдасться повністю опанувати хитрощі цього спорту, у подальшому він зможе досягнути значних успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *