Черкащани засвітилися на «Космічних фантазіях»

Діти, як і дорослі, фантазують та мріють про освоєння космічного простору. Про це свідчить активна участь дітей Черкащини не тільки в обласних, але й у Всеукраїнських заходах, конкурсах на космічну тематику.

Інформує “Прочерк”.

Так, 13-14 травня в місті Києві громадська організація Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» організувала та провела фінал Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Конкурс проводився на базі Київської школи №36 імені С.П. Корольова та Київського планетарію.

Від Черкаської області взяли участь переможці обласного етапу конкурсу «Космічні фантазії» – це Войцюх Анна, Безгуба Надія, Павленко Владислав (вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м.Золотоноші); Шейко Маргаріта (вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради); Микитченко Мар’яна (вихованка позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси»). Керівник делегації – Торба П.В.

За результатами проведення фіналу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» зайняв ІІ місце серед усіх закладів, які брали участь у фіналі конкурсу.

В рамках заходу юні фіналісти мали змогу відвідати обсерваторію Національної академії наук України в Феофанії, Київський планетарій та музей С.П. Корольова, що знаходиться на базі київської школи № 36. Також діти мали змогу поспілкуватися з першим космонавтом незалежної України Каденюком Л.К., народним художником України Гайдамакою А.В. Усі учасники конкурсу отримали незабутні враження від побаченого і почутого та з новими силами і натхненням будуть творити нові дива та проявляти свій талант, інформують в науково-технічної творчості учнівської молоді.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *