Черкащани здобули перемогу в олімпійському крнкурсі

Перше місце фіналу всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» виборола команда колегіуму «Берегиня», яка представляла Черкащину на цих змаганнях.

Інформує  “Чемпіон”.

Вона стала кращою серед 25 команд інших областей України. Черкащани вибороли головний приз змагань – 12 путівок на відпочинок в таборі «Артек» наступного літа. Директор «Артеку» вручив їм відповідний сертифікат. Національний олімпійський комітет України також відзначив команду. Діти отримали в подарунок спортивний інвентар та настільні ігри.

14528295_1802746169941676_1268585326_n

Команду «Берегині» представляли 12 учнів під керівництвом вчителя фізичної культури Людмили Юнак.

На фіналі змагань «Олімпійське лелеченя» команди визначали кращих в презентації, спритніших в естафетах, найрозумніших – під час вікторин. Також учасники змагалися в різні спортивні ігри, зокрема і арт-бол.

Крім змагальної програми, учасники фіналу мали змогу поспілкуватися із олімпійцями під час зустрічей, послухати олімпійські лекції та активно відпочити.

«Діти просто у захваті від цих змагань, їм сподобалася як конкурсна програма, так і розважальна. Вони просто молодці, дуже наполегливо готувалися до фіналу і виклалися на 100%. Тому й маємо такий чудовий результат», – зазначає стипендіат відділення НОКУ в Черкаській області, який супроводжує дітей на змаганняхОлександр Гнатенко.

Нагадаємо, змагання проходили на території міжнародного дитячого центру «Артек», що у Пуща-Водиці.

Фото http://champion.cherkassy.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *