Черкащани зможуть стати музикантами

У рамках фестивалю тімбілдингу “Summer Challenge 2016” та міжнародного фестивалю академічної музики “Музичні імпрези України” 24 серпня у Долині троянд відбудеться концерт-тренінг “Як стати музикантом за 30 хвилин”. Про це в коментарі розповіла організаторка концерту, композитор, викладач Черкаського музичного училища ім. С.Гулака Артемовського Євгенія Марчук.

Інформує “0472.ua”.

Від професійних викладачів можна буде послухати різні лекції. Однією з локацій стане концерт “Як стати музикантом за 30 хвилин”, який розпочнеться о 17:50.

“У цьому концерті кожен учасник зможе спробувати себе в ролі артиста оркестру, навіть в ролі диригента, пограти на музичних інструментах і таким чином створити музику у своєму виконанні. Тобто оркестр робитимуть самі глядачі. Крім того, виступатиме колектив професійних музикантів “Арттера”, ведучий із лялькою розважатиме присутніх. Упродовж концерту звучатиме музика як українських, так і класичних творів”, − розповіла Євгенія Марчук.

Серед інструментів черкащанам запропонують пограти на перкусіях (дзвіночки, камінчики, ложки тощо) та електрофортепіано. Як зазначає організаторка, напередодні такий флешмоб музиканти влаштували в одному із закладів міста й отримали чимало позитивних відгуків.

Фото lifetips.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *