Черкащанин – переможець Кубка світу

Кубок світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору приймає Львівщина з 13 по 20 січня. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Понад 200 спортсменів з 18 країн світу (Австрія, Бразилія, Білорусь, Великобританія, Італія, Китай, Корея, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Угорщина, Україна, Швеція, Франція, Фінляндія, Хорватія, Японія) змагаються за нагороди Кубку світу.Черкаський паралімпієць Григорій Вовчинський – переможець Кубка світу
Єдиний представник Черкащини – заслужений майстер спорту України Григорій Вовчинський вже виборов 3 нагороди:
у категорії стоячи серед чоловіків, на дистанції 7,5 км стоячи, (26:56.8) та на дистанції 20 км (59:51.5) – бронзові медалі.
на дистанції 1500 м, на самому фініші, відбулась захоплива боротьба за золоту нагороду серед представників України: лише за мить Григорій випередив свого товариша по команді Рептюха Ігора, виборовши золото. Бронзова медаль – у фінського спортсмена Ілка.

Ці змагання є відбірковими етапом для спортсменів та команд до ХІІ Паралімпійських ігор 2018 року, що відбудуться в місті Пхьончхан (Південна Корея).

Після 3 днів змагань збірна команда України впевнено посідає І місце за кількістю нагород – 28 медалей.

Фото http://champion.cherkassy.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *