Черкащанин про своє захоплення ралі

Для когось автомобіль – це престиж та розкіш, інші вважають його лише засобом пересування. Для черкащанина Павла Копильця він радше є сенсом життя. Чоловік ще 7 років тому був звичайним уболівальником автоспорту. Відтоді стрімко піднявся на спортивний олімп країни, порівнявся силами з європейськими гонщиками та цьогоріч став чемпіоном України з ралі.

Інформує “Черкаський спорт“.

“Загалом весь автоспорт для кожного починається з картінгу. У моєму випадку це так і було. Сама ж історія ралі для мене розпочалася у далекому 2009-ому році. Тоді я зі своїм другом Євгеном Борщенком, на той час відомим картингістом та 9-разовим чемпіоном України, відвідав змагання як уболівальник. Перебуваючи під враженням від гонок, я запитав у нього: “Хіба ми не можемо так само?”. Словом, вже згодом у Черкасах ми вперше взяли участь у змаганнях”, – розповідає Павло Копилець.

До його спортивного життя дружина вже звикла, адже й сама багато років займалася плаванням і знає, що спорт – це своєрідний наркотик.

“Проте, зісно, дуже хвилюється. Тому, фінішувавши, я щоразу телефоную їй та мамі і кажу, що все добре”, – каже він.

За 7 років черкащанин одного разу потрапив у сильну аварію під час тренувань. Тоді автомобіль вийшов з ладу і він не зміг впоратися з керуванням. Але, на щастя, ніхто тоді не постраждав.

Найбільшим своїм досягненням Павло Копилець вважає цьогорічне чемпіонство в Україні на “2 WDOPEN”. У абсолютному заліку його команда посіла 6-ту позицію.

Раліст каже: кар’єра гонщика може продовжуватися навіть у зрілому віці. Доти, доки є сили нею займатися, доки є внутрішній заряд.

“Автоспорт – моя улюблена справа. Тому я не можу всидіти на місці навіть на відпочинку”, – каже черкащанин.

Фото http://cherkassy-sport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *