Черкащанин став суперфіналістом «Intel-Техно Україна 2016-2017»

14 жовтня, завершився національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF — «Intel-Техно Україна 2016-2017». У фіналі компетентне журі розглянуло представлені учнями проекти, вибравши переможців. Також були відібрані суперфіналісти — претенденти на поїздку в США для участі в фіналі міжнародного конкурсу Intel ISEF.

Про це повідомляє “ko.com.ua“.

Серед них і черкаський представник – Антон Коцюбайло. Учень Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) представив на розгляд проект «Розробка інформаційних методів і засобів діагностування якості охолоджених продуктів».

За традицією, що склалася, «Intel-Техно Україна 2016-2017» проходив у стінах НТУУ «КПІ ім.Івана Сікорського». У цьому році у фіналі взяли участь 257 учнів, які представили 210 індивідуальних та командних робіт в шести категоріях знань: фізика і астрономія; інженерія; комп’ютерні науки; математика, енергетика і робототехніка.

Суперфіалістам на шляху до поїздки на міжнародний фінал Intel ISEF, який буде проходити у травні 2017 р в Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США) належить подолати ще один етап презентації та захисту своїх робіт, який буде проходити в лютому наступного року паралельно з підбиттям підсумків національного етапу конкурсу «Intel-Еко Україна».

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *