Черкащанин виграв срібну медаль Кубку Європи з тріатлону

У Дніпрі відбувся Dnepr Triathlon Fest, який зібрав більше 600 спортсменів різних вікових груп та рівнів підготовки, повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області.

В рамках заходу відбулися Кубки Європи з триатлону серед професіоналів та серед юніорів. Черкащанин Олексій Сюткін брав участь у змагання і виборов “срібло” етапу Кубка Європи. Перемогу ж у цій групі здобув чех Ян Волар, “бронзу” отримав Джонатан Зипф (Німеччина).

“Друге місце на Кубку Європи – теж досить гарний результат. Звісно, намагався на фініші наздогнати переможця, проте трохи не вистачило дистанції”, – зізнається Олексій Сюткін.

Зараз спортсмен розпочинає цикл підготовки перед серією стартів, зокрема на Олексія найближчим часом очікують чемпіонат України, Кубок світу та чемпіонат Європи.

Серед почесних гостей фестивалю в Дніпрі перебував президент Федерації триатлону України, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, який відзначив високий рівень організації змагань.

“За рівнем організації та за масштабом це найкраща організація за весь час проведення змагань з триатлону в Україні! Найвищий призовий фонд, найбільша кількість країн-учасниць”, – відзначив Андрій Більда.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *