Черкащанин виступатиме у NCAA

Вихованець «Черкаських Мавп» Антон Білоус став гравцем Університету California Riverside і наступного сезону матиме можливість виступати в NCAA! Таким чином, Білоус стане четвертим українцем у студентському чемпіонаті США та другим, після Михайлюка, представником «Черкаських Мавп» в NCAA!

Інформує прес-служба “Черкаських Мавп”.

   З нового сезону двадцятитрирічний Білоус стане третьокурсником Каліфорнії та отримуватиме річну стипендію у розмірі 60 тисяч доларів, а також матиме можливість здійснити свою мрію та виступати в NCAA.

   Розпочав свій шлях за океаном Антон у сезоні 2014/2015 з “Академії Лі”, куди перебрався з «Черкаських Мавп». Потім він провів два сезони в лізі NJCAA, захищаючи кольори “Western Texas College”, в якому демонстрував доволі непогану статистику, проводячи в середньому по 25 хвилин на паркеті, за які набирав 12.6 очок (54.6 – загальний відсоток влучань та 50.4% з дальньої дистанції) та збирав 3.7 підбирання за гру. Днями Антон отримає диплом коледжу за спеціальністю «Міжнародна логістика», а вже з осені у Ріверсайді Антон розпочне здобувати свою другу освіту у США.

   Про зацікавлення California Riverside послугами черкасця ми повідомляли і раніше, факт підписання угоди сьогодні підтвердила мама Антона – Світлана.

   «Я безмежно вдячна баскетбольній школі «Черкаських Мавп» та особисто Михайлу Бродському за таку можливість зростання для мого сина та всього нашого покоління, – говорить Світлана Білоус. “У Черкасах є прекрасна баскетбольна школа, навчання у якій подарувало нам серйозні привілегії. По-перше, баскетбол відгородив мого хлопця від вулиці і різних негативних моментів, яких чимало у нашому місті. Розпочинаючи тренування о 7-й ранку і працюючи до пізніх годин над своїм захопленням, навряд чи у наших хлопців є якісь інші думки, окрім баскетболу. По-друге, клуб подарував нам прекрасний шанс, ми бачимо хороші горизонти.

blank    Приміром, уже зараз стипендія Антона становить 60 тисяч доларів на рік. При цьому у нього буде повний пансіонат та можливість хорошої освіти. Дати все це у мене просто не було б можливості. Він відмінник і прекрасно навчався у школі, але це нічого б не дало, аби не баскетбол. Сподіваюся, наша історія буде хорошим прикладом  для хлопчаків, які лише починають займатися баскетболом та їх батьків.  Ще раз повторюсь, що я безмежно вдячна баскетбольній школі «Черкаських Мавп».

Відзначимо, що, окрім Святослава Михайлюка та Антона Білоуса, на сьогодні навчання, пов’язане з баскетболом у США, проходять ще три вихованці «Черкаських Мавп». А це Ілля Антоненко, Денис Бачурін та Ілля Голощапов.

 Фото http://mavpabasket.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *