Черкащанин завоював золото у складі параолімпійської збірної

Після вдалого виступу на попередніх кубках світу сезону 2016 у м. Аль-Айн(ОАЕ), м. Бангкок(Таїланд) та у м. Щецин (Польща)  національна паралімпійська збірна завоювала звання чемпіонів та призерів Сполучених Штатів Америки на відкритому чемпіонаті Сполучених Штатів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що  проходив з 22 по 29 червня у м.Форт Беннінг, Штат Джорджія.

Про це інформує “Чемпіон”.

Ці змагання, де українські стрілки проявили себе якнайкраще, були однією з останніх сходинок підготовки до Ріо 2016.

Пліч-о-пліч з американськими спортсменами змагались найкращі стрільці з України, Індії, Бразилії, Канади, Ірландії, Пуерто – Ріко, Іспанії, Монголії. Чемпіон США виявлявся за сумарною кількістю очок двох стартів.

Одним із кращих виступів паралімпійської збірної України – є виступ черкащанинаВасиля Ковальчука у цих змаганнях він здобув “золоту” та “срібну” нагороди.

Упродовж усіх змагань українська команда, на чолі з головним тренером національної паралімпійської збірної з кульової стрільби, заслуженим тренером України Виноградовою Іриною Ігорівною, тримала суперників у напрузі. Усього до скарбнички національної паралімпійської збірної команди України спортсмени принесли 12 медалей, серед яких – 5 золотих, 5 срібних та 2 бронзових.

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *