Черкащанин здобув першу з 9 параолімпійських медалей

9 медалей вже завоювала українська команда на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро. Перше золото здобув плавець Євген Богодайко – на стометрівці на спині. Срібну медаль здобув ще один плавець – Денис Дубров відзначився у дисципліні брас.

Про це повідомляє “5 канал”.

У плаванні бронзу здобули ще Ярослав Семененко і Оксана Хруль – у чоловічій і жіночій стометрівці. Крім того, у жіночому фрістайлі третє місце здобула Ольга Свідерська.  Серед жінок бронзу у турнірі із дзюдо здобула українка Юлія Галінська, а серед чоловіків – Давид Хорава.

Ще раніше бронзові медалі завоювали Роман Данилюк та Руслан Катишев. Данилюк виборов третє місце у штовханні ядра. Його результат – 15 метрів 94 сантиметри. Це особистий рекорд спортсмена. Руслан Катишев здобув бронзу у стрибках в довжину. Українець стрибнув на 6 метрів 20 сантиметрів. І це лише результати за перший день змагань.

Загалом за медалі боротимуться майже 4,5 тисячі спортсменів зі 161 країни світу. Триватимуть літні Паралімпійські ігри до 18 вересня. Зараз Україна у загальному медальному заліку перебуває на 9-му місці. У трійці лідерів – Китай, Велика Британія та Узбекистан.

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *