«Черкащина-Академія» вдома програла «Поліссю» в матчі другої ліги

Команда футбольного клубу “Черкащина-Академія” 22 вересня у домашньому матчі Чемпіонату України серед команд другої ліги(Група А) з рахунком 0:1 програла команді “Полісся” з Житомира. Про це інформують у прес-службі ФК

З перших хвилин першого тайму команда ФК”Черкащина-Академія” мала кілька нереалізованих гольових моментів. Зокрема на 12 хвилині Роман Локтіонов спробував пробити у ворота, але м’яч пролетів вище, на 21 хвилина в ворота житомирян призначили штрафний, а на 37 хвилині Віталій Тимофіїнко знову атакував ворота суперника, але вдарив мимо воріт. Арбітр додав до часу 2 хвилини, але рахунок лишився 0:0.

У другому таймі гра була більш напруженою. Обидві команди почали атакувати ворота одне одного. На 56 хвилині матчу Денис Галенков вдало обіграв трьох захисників черкаської команди і поцілив у ворота. Цей гол створив неабияку напругу на полі.

До кінця гри черкаська команда безуспішно намагалася зрівняти рахунок. Олег Тарасенко на 67 хвилині матчу отримав жовту картку. А на 68 хвилині почалися перші заміни. Головний тренер ФК”Полісся” Анатолій Безсмертний випустив на поле Суханова замість Скепського, Баранова замість Віталія Сокуренка та Сергій Дячука замість Олега Семчука. Головний тренер ФК”Черкащина-Академія” Олександр Кирилюк випустив Івана Тищенка замість Максима Зеленевича та Віталія Бойка замість Антона Євдокимова.

Після компенсованих арбітром чотирьох хвилини до основного часу, На 91 хвилині житомирянин Іванов отримав жовту картку за порушення правил гри, а головний тренер, для того, щоб не дати змінитися результату, випустив на додаткових хвилинах Меркушова замість Захаревича. Рахунок лишився 0:1, а команда ФК”Полісся” заробила до своєї турнірної таблиці плюс три очки.перші заміни. Головний тренер ФК”Полісся” Анатолій Безсмертний випустив на поле Суханова замість Скепського, Баранова замість Віталія Сокуренка та Сергій Дячука замість Олега Семчука. Головний тренер ФК”Черкащина-Академія” Олександр Кирилюк випустив Івана Тищенка замість Максима Зеленевича та Віталія Бойка замість Антона Євдокимова.

Після компенсованих арбітром чотирьох хвилини до основного часу, На 91 хвилині житомирянин Іванов отримав жовту картку за порушення правил гри, а головний тренер, для того, щоб не дати змінитися результату, випустив на додаткових хвилинах Меркушова замість Захаревича. Рахунок лишився 0:1, а команда ФК”Полісся” заробила до своєї турнірної таблиці плюс три очки.

турнірна

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *