Черкащина налагоджує зв’язки з США

Консул ГКУ в Сан-Франциско Кротенко О.В. взяв участь у прийнятті, присвяченому розвитку побратимських відносин американського міста Себастополь (штат Каліфорнія) з українським містом Чигирин (Черкаська область) та японським містом Такео, пише “Ремарка” із посиланням на МЗС України.

5 листопада 2016 року на запрошення американської громадської організації «Sebastopol World Friends» консул Генерального консульства України в Сан-Франциско Кротенко О.В. взяв участь у прийнятті, присвяченому розвитку побратимських відносин американського міста Себастополь (штат Каліфорнія) з українським містом Чигирин (Черкаська область) та японським містом Такео.

У приміщенні, в якому проходив згаданий захід, були облаштовані стенди з фотозвітами спільних заходів та поїздок делегацій Чигирина та Себастополя. Крім того, місцеві українські співаки виконали низку українських народних пісень. Понад 300 відвідувачів прийняття мали можливість скуштувати українські національні страви.

У рамках цього заходу консул провів зустріч з мером Себастополя Патріком Слейтером та президентом громадської організації «Sebastopol World Friends» Абігейл Еванс, які зазначили, що у зв’язку з безпековим аспектом в Україні протягом останніх років спостерігалося «замороження» різних проектів взаємодії з Чигирином (зокрема, щодо проведення культурних заходів та обміну учнями). Під час цих та інших бесід співробітник Генконсульства наголосив на цілковитій безпеці реалізації двосторонніх проектів між Чигирином та Себастополем. За підсумками заходу Абігейл Еванс погодилася з доцільністю організувати поїздку делегації міста Себастополь до Чигирина (орієнтовно, у квітні 2017 року).

Проведення цього заходу мало важливе значення для активізації українсько-американського міжрегіонального співробітництва між Чигирином та Себастополем, а також для поширення української культури та традиції на території США.

Фото http://remarka.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *