Черкащина немає проблем з енергозабезпеченням

Підстав для відключень електроенергії на Черкащині немає. У разі ж необхідності, жителів про них попереджатимуть завчасно, повідомив заступник очільника області Сергій Овчаренко.

Повідомляє Черкаська ОДА.

“Наразі графіку відключень немає, – зауважує Сергій Овчаренко. – Якщо він і буде, то про можливі відключення і влада, і громадяни будуть попереджені за три дні. Крім того, навіть у разі запровадження графіку відключень на території області, ми будемо максимально його коригувати. Аби заклади соціальної сфери, освіти та охорони здоров’я якнайменше залежали від нього. Запасів вугілля в області вистачить до кінця опалювального сезону. Найбільший надавач послуг з електропостачання в області Черкаська ТЕЦ закуповує копалини з Дніпропетровського родовища. Також усі 232 котельні, які працюють в установах соціальної сфери від вугілля, мають достатні запаси”.

Посадовець додав, якщо виникне необхідність у пропорційному розвантаження Центральної електромагістралі, до якої належить і Черкаська область, відключення все ж можливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *