Черкащина отримає дієву Програму розвитку туризму в регіоні

Черкаська область матиме фінансову та експертну підтримку для розробки програми розвитку туризму в регіоні. Це стало можливим завдяки перемозі нашої області у грантовій програмі «Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні», яку реалізовує Агенція Індустрії Гостинності України.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Підготували та подали заявку фахівці Департаменту регіонального розвиту Черкаської ОДА. Тут говорять, що дієва та ефективна програма розвитку туризму, що буде враховувати усі особливості нашого краю, дозволить на повну використати туристичний потенціал Черкащини, залучити більше як внутрішніх, так і іноземних туристів.

Як відзначають в Агенції Гостинності, найчастіше розробкою регіональних програм розвитку туризму займаються активні та ініціативні громадяни, які не завжди мають необхідну кваліфікацію та досвід. А створення таких програм не враховується у державному або місцевому бюджеті. Тож в Агенції ініціювали грантову програму з розробки якісних програм розвитку внутрішнього та в’їзного туризму в містах, районах та областях України.

Черкащина стала однією з перших переможців, яких оголошено 1 лютого Правлінням Агенції Гостинності. Прийом же заявок для участі триває й досі. Наступних шістьох переможців оголосять вже 1 березня.

Відзначимо, учать у конкурсі можуть брати представники органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області, якщо:

– туризм входить у п’ятірку пріоритетних напрямків розвитку області;

– заявник має підтримку обласної ради;

– у області відсутня діюча програма розвитку туризму.

Детальніше тут.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *