Черкащина – перша, хто затвердила План реалізації регіональної Стратегії

Влітку на сесії обласної ради було прийнято регіональну Стратегію розвитку МСП, яка стала другою в Україні.

Як повідомляє сайт Черкаської обласної ради, на сесії депутати підтримали напрацювання бізнесу, громадськості, залучених експертів і затвердили Програму реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки. Це стратегічний план на найближчі 3 роки, який спрямований на забезпечення розв’язання проблем розвитку підприємництва, навчання підприємців, створення єдиного інформаційного порталу, розвиток інфраструктури підтримки підприємництва, проведення торгово-економічних місій та фінансово-кредитна підтримка.

Натомість зараз Черкаська область є першою, серед тих, хто затвердив на сесії обласної ради План реалізації регіональної Стратегії (без якого Стратегія не буде працювати).

Це важливий крок уперед. Це можливість розвивати інфраструктуру, залучати довгострокові інвестиції, розробляти регіонам чи ОТГ власні стратегічні плани, спираючись на стратегію, яка була прийнята, і План реалізації регіональної Стратегії.

Велику роль зіграло залучення Агенції регіонального розвитку, а також Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Текст Андрій Міняйло, картинка Слово і Діло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *