Черкащина продовжує роботу з пошуку вільних місць для переселенців

Про це повідомляють в Черкаському обласному контактному центрі. Наразі для тимчасового проживання переселених осіб є 16 об’єктів, в яких можливо розмістити 50 осіб. Окрім цього, контактний центр для розміщення внутрішньо переміщених осіб використовує в якості транзитного пункту оздоровчий табір «Придніпровський», де можна одночасно влаштувати до 80 осіб.

Про це інформує Черкаська ОДА.

“У цілому ж на території області перебуває майже 14 тисяч переселенців, зокрема 8899 родин, – зазначає керівник Центру, позаштатний радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО Лариса Ходаковська. – Усі отримують необхідні послуги та державну підтримку, забезпечені тимчасовим місцем проживання в районах та містах області”.

За словами Лариси Володимирівни, переселенці одержують також усі необхідні консультаційні послуги та інформаційну підтримку, діти та студенти навчаються в місцевих навчальних закладах, пенсіонерам виплачують пенсії. Триває процес працевлаштування. Також меценати допомагають із забезпеченням продуктами харчування та одягом. На базі контактного центру працює психолог та юрист, які забезпечують первинну психологічну допомогу та, за потреби, соціальний супровід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *