Черкащина в четвірці кращих з неолімпійського спорту

Черкаська область піднялась ще на один щабель у рейтингу Міністерства молоді та спорту України з неолімпійських видів спорту. За результатами 2016 року Черкащина посідає впевнену четверту сходинку, обійшовши таких суперників своєї групи, як Чернігівська, Миколаївська та Херсонська області.

Про це інформує Черкаська ОДА.

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максима Зеленського, у 2016 році за результатами виступів спортсменів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів набрано 70 686 залікових очок. Приміром, у 2015 році ця цифра становила 54 259 очок та 5 місце рейтингу, у 2014 році – 46 062 і шоста сходинка.

“Відверто кажучи, це – очікуваний результат, адже ми намагаємось максимально забезпечити участь спортсменів Черкащини у змаганнях національного рівня, – наголосив Максим Зеленський. – Також постійно ведеться робота щодо створення належних умов для проведення навчально-тренувальних занять та покращення існуючої матеріально-технічної бази, зокрема придбання сучасного, конкурентоспроможного спортивного інвентарю та обладнання для провідних атлетів області. Цьогоріч, щоб увійти до трійки кращих, області не вистачило 1 628 очок. Ми поступились Івано-Франківській, Вінницькі та Полтавській областям. Нам є над чим працювати та що вдосконалювати. Та вірю, що спільними зусиллями ми не тільки покращимо умови для наших спортсменів, але й піднімемо результативні показники”.

Він додав, що обласний рейтинг у 2016 році очолили наступні федерації з видів спорту:

1 місце – веслування на човнах «Дракон» – 8 554 очок;
2 місце – кікбоксинг ВАКО – 8 372 очки;
3 місце – військово-спортивні багатоборства – 7 773 очки.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *