Черкащина вперше проводитиме чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги

Протягом трьох днів у Сумській області змагалися близько 40 бригад екстреної медичної допомоги. Участь в цих змаганнях брали команди з 21 області України, гості з Литви та Казахстану і 6 команд майбутніх медиків із навчальних закладів Сум, Харкова, Черкас, Запоріжжя, Вінниці та Тернополя. — повідомляють в управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Змагання розпочалися в селі Вільшанка Сумського району на території дитячого табору відпочинку «Зоряний». Спеціально підготовлені тренери імітували мінно-вибухову травму, опіки, ДТП, утоплення, ураження струмом. Бригади по черзі виїжджали в точки, де інсценовано надзвичайні пригоди, і надавали медичну допомогу. Оцінку оперативності та вправності учасникам надавало фахове журі, в складі якого були українські та іноземні спеціалісти.

Черкащину на змаганнях представляли 2 команди: КУ ОЦМД та МК ЧОР  Черкаської станції швидкої допомоги та команда Черкаської медичної академії.

Перше місце з 1138 балами зайняла команда Сумської області. Друге місце — 1074 бали — команда Черкаського обласного центру ЕМД. Третє місце — 1032 бали — команда Волинського обласного центру ЕМД. Команда ж Черкаської медичної академії посіла 12 місце в загальному рейтингу серед 36 професійних команд. Для команди студентів це є дуже хороший результат, так як вона вперше брала участь у подібних змаганнях.

dsc_1632

Перехідний прапор, який дає право на проведення Всеукраїнського медичного раллі бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю виборола команда Черкаського медичного центру екстреної медичної допомоги. Отже, у 2018 році Черкащина буде вперше проводити чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги.

 Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *