Черкащина залучила 34 млн грн «розвиткової» грантової допомоги

Понад 34 млн грн грантових коштів залучили цього року в області за сприяння ОДА для реалізації розвиткових проектів. Завдяки цьому реалізовано близько 100 мікропроектів.

Про це повідомляє Черкаська ОДА,

Кошти громади Черкащини залучали у рамках реалізації міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», проекту ЄС «Створення Центру розвитку багатофункціональних кооперативів», програми Уряду Японії «Кусаноне», проектів та програм Посольств та міжнародних організацій і фондів, зауважує директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік.

“Насамперед, проекти, втілені нашими громадами, – розвиткові, – зауважує Роман Карманнік. – Вони зорієнтовані на створення сільськогосподарських кооперативів, реконструкцію житла для внутрішньо переміщених осіб, закупівлю медичного обладнання у центральні районні лікарні, ремонти сільських ФАПів, шкіл, дитячих садочків, вуличне освітлення, прокладання водогонів, інноваційне енергозбереження у закладах соціальної сфери та багато іншого. Це той випадок, коли не грошей мало, а гарних проектів та ініціативних команд”.

Він додав, що спеціалісти Департаменту регіонального розвитку постійно організовують навчання із написання якісних проектів. Інформацію ж про грантові можливості можна знайти на сторінці Департаменту в мережі «Фейсбук».

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *