Черкащина запровадить системи енергетичного менеджменту в бюджетних установа

Реалізація заходів з енергоменеджменту дозволить до 10-15% зменшити енергоспоживання. Нині в Черкаській області понад 3 тисячі бюджетних будівель використовують енергоресурси, на оплату яких витрачаються мільйони гривень бюджетних коштів. Підписання Меморандуму виведе енергоефективність області на новий рівень розвитку.

Інформує “Економіка сьогодення”.

Черкаська облдержадміністрація підписала Меморандум про партнерство з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України щодо запровадження систем енергетичного менеджменту  для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Відповідний документ підписали сторони у ході III Форуму енергоефективного партнерства, повідомляють в Черкаській облдержадміністрації.

Держенергоефективності надаватиме консультації, сприятиме підготовці енергоменеджерів, запровадить національну систему моніторингу функціонування систем енергоменеджменту в бюджетних установах, створить відкриту базу даних енергетичних характеристик таких будівель, а також перелік успішних історій з цього питання. Також планується запровадити рейтингову оцінку діяльності бюджетних установ у сфері енергоефективності.

Фото http://www.siogodennya.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *