Черкащина знає свого координатора з децентралізації та розвитку

Конкурсна комісія закінчила консультації і оголосила остаточні результати співбесід з кандидатами на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку. На даному етапі визначено 18 координаторів офісів. Для шести областей: Вінницької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Сумської та Херсонської  –  комісія вирішила провести додатковий конкурс.

Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

На посаду координатора Черкаського офісу реформ призначили Слинько С. В. – першого заступника голови громадської ради при обласній державній адміністрації. Окрім Черкаської області, координаторів мають ще 18 областей.

13-15 червня у Києві конкурсна комісія провела співбесіди з кандидатами на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку, які направили свої заяви на участь у відборі у період з 12 до 27 квітня 2016 року. У конкурсі взяли участь 64 кандидати на посаду координаторів регіональних офісів реформ з усіх областей України. Від кожної області комісія, до складу якої увійшли представники Мінрегіону та міжнародних партнерів, запросила по три кандидати: одного з них попередньо визначили облдержадміністрації, ще двох – представники Європейського Союзу та GIZ. Також до участі у якості спостерігачів було запрошено профільних експертів, представників громадських організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування та міжнародних партнерів.

Вибір координаторів відбувався на основі загальної рейтингової оцінки, яка розрахувалась окремо для кожного учасника за результатом сучасного тесту на абстрактне, логічне та математичне мислення, а також голосування членів конкурсної комісії. Основними критеріями при цьому були практичний досвід роботи в органах місцевого самоврядування або неурядових організаціях, досягнення в міжнародних проектах, розуміння суті та мети децентралізації, лідерські та комунікаційні якості тощо.

Фото old.minregion.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *